Design Möbler
1345371

Åke Hassbjer, bokhylla "Atmosfär" Tingströms möbler för DUX 1960-tal.

Åke hassbjer, bokhylla "atmosfär" tingströms möbler för dux  1960-tal.

Fanerade med ek, flätat gräs, hurtsar 60x45 cm, höjd 72 cm, 40x45 cm, höjd 72 cm, 60x17 cm, höjd 109 cm, 40x17 cm, höjd 109 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre fanerskador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G4
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)