Smycken Ringar
1347314

Ring, 18K vitguld, odlad pärla och diamanter ca 0.072 ct tot. Finska importstämplar 1974.

Ring, 18k vitguld, odlad pärla och diamanter ca 0.072 ct tot. finska importstämplar 1974.

Storlek 20/63.
Total vikt 4,5 g.

Slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
350 EUR
Rekommendationer