1350574

Céline

(Frankrike, 1945-)
Céline, väska "luggage".
Céline, väska "luggage".
Céline, väska "luggage".
Céline, väska "luggage".

Céline, väska "Luggage".

Blått skinn. Ytterfack på framsidan. Fodrad med med alcantara. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS MADE IN ITALY". 31 x 29 x 17 cm.
Dustbag medföljer.

Slitage. Ställvis omfattande slitage.

Proveniens

Enligt uppgift inköpt på Nathalie Schuterman år 2013.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
5 000 SEK