Armring 18K vitguld 1 odlad pärla ca 7,5 mm och 6 diamanter 8/8, stämplad K HIL Helge Larsson Malmö 1966, ca 16 cm

Total vikt 17,6 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
8 000 SEK