Skinn i tre olika färger. Ytterfack med dragkedja. Löstagbar axelrem. Skinnfodrad. Innerfack. Märklt "CÉLINE Made in Italy" och numrerad. 20 x 20 x 10 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.