Konst Grafik
1364916

Jiri Anderle

(Tjeckien, Född 1936)
Jiri anderle, etsning, signerad 20/60.

Jiri Anderle, etsning, signerad 20/60.

"Eine Kleine nachtmusik". P. 49 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK