Bord, Skaraborgs Möbelindustri Tibro, 1960-tal.

Teak, utfällbart, längd 120 plus 60 plus 60 cm, höjd ca 72 cm, bredd, 85 cm, etikettmärkt.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK