Design Möbler
1368250

Barvagn och sidobord, Jakaranda, Erik Gustavssons Möbelfabrik, 1960-tal.

Barvagn och sidobord, jakaranda, erik gustavssons möbelfabrik, 1960-tal.

Barvagn med inredning i bla koppar, 64x45x51 cm, sidobord 70x45+25 cm, höjd 55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK