1369185

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, "noé", 1994.

Louis Vuitton, väska, "Noé", 1994.

Svart Epi. Justerbar och avtagbar axelrem. Dragsko. Fodrad invändigt. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 27 x 33 x 20 cm.

Ställvis slitage. Märken. Nötta kanter. Bristningar.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
7 000 SEK
Rekommendationer