Kai Kristiansen, sideboard, Preben Skov Andersen, PSA Furniture, Danmark, 1960/70-tal.
Jakaranda, detaljer av aluminium, två skåp med hyllinredning samt fyra lådor, 200x46x73 cm.
Åldersrelaterat slitage.
CITES-intyg medföljer