Kai Kristiansen

(Danmark, Född 1929)
Kai Kristiansen
(Danmark, Född 1929)

Kai Kristiansen, sideboard, Preben Skov Andersen, PSA Furniture, Danmark, 1960/70-tal.

Jakaranda, detaljer av aluminium, två skåp med hyllinredning samt fyra lådor, 200x46x73 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
12 000 SEK
Om Cites

CITES-intyg medföljer