Adriaan Dekker bokhyllor 2 st för Tomado Holland, 1950-tal

Lackerad metall och plåt, 98x35x140-170 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken.

I produktion 1950-59

Utropspris
8 000 SEK