Gunilla Rappe, matta, rölakan, ca 250,5 x 176 cm, signerad KH GR.
(Klockargårdens hemslöjd, Tällberg, Gunilla Rappe). Sverige 1960-tal.
Obetydligt slitage och smutsig.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10