PARTI SILVER SAMT NYSILVER, 12 delar, sent 1800-tal till tidigt 1900-tal.

Plunta med silvermonteringar, två nåldynor i form av groda resp damsko av silver, ett par saltkar i glas och silver, ett udda saltkar i form av hornpokal, två olika dosor varav en i silver, 3 olika skedar av silver, flakong. H 3-14.

Slitage, smärre bucklor.

Utropspris
1 000 SEK