Ett par matskedar stämplade 1824. Plunta, CG Hallberg och svenska importstämplar. Äggkopp, Cohr. Två udda skedar, Gewe. Ställning med fyra strutformade vaser, England. H 5-18.
Slitage, repor, smärre bucklor. Vasställningen med skada.