Väska i intrecciato läder. En drakedsförsedd ytterficka. Invändigt fodrad samt en dragkedsförsedd innerficka. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" och numrerad.
Ca 25 cm x 18 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.