Möbler Bord
1405798

Bord Thonet sent 1900-tal

Bord thonet sent 1900-tal.
Bord thonet sent 1900-tal.
Bord thonet sent 1900-tal.

Lackerat rä, mässing samt lös skiva av kopparfärgat glas, diameter 70 cm, höjd 75 cm

Bruksslitage. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer