Matbord, 1900-talets mitt.

Matbord, 1900-talets mitt.

Teakfanerat runt bord med en iläggsskiva, diameter 105 cm, höjd 73 cm, iläggsskivan 45 cm.

Märken, smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13