PARTI SILVER, 32 delar, delvis Sverige. Tot. vikt 1040 g

23 skedar, l 22,5.
3 ströare, l 11 - 18.
3 såsslevar, l 15,5 - 19,5.
2 tänger, l 13 - 16.
1 tårtspade, l 16.

Lagningar, bruksslitage, repor, gravyr.

Utropspris
1 200 SEK