Bang & Olufsen, "Beocenter 2" med högtalare "BeoLab 4000", 2000-tal.

Bestående av:
Stereocenter: oval panel, bredd 36, höjd 24 cm. Sockelenhet bredd 54, djup 15 cm.
Högtalare Beolab 4000, bredd 28, höjd 32 cm.
Fjärrkontroll, 25,5 cm.
Diverse sladdar, väggfästen, skruvar, lösa delar, instruktionsböcker medföljer.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Ej kontrollerat så eventuella lösa extra delar och skruvar finns. Smärre slitage.

Utropspris
6 000 SEK