Jonas Bohlin, fåtöljer ett par, "Paris", ed. 60 & 66, Lammhults Möbel AB, 2000.
Stomme i svartlackerat stålrör, sits samt armlän klädda i svart läder, brickmärkta PARIS Design Jonas Bohlin Lammhults Sweden Nr 60 & 66 samt daterade 2000, höjd 83 cm, sitthöjd 43 cm.
Slitage. Smärre skador.