Rotting och bambu. Lösa dynor i sits med linneklädsel från Garbo interiors. Sitthöjd 50, bredd 61, höjd 82 cm.
Något slitage. Dynor med ställvisa fläckar. Smärre skador på rotting och stomme, spikar har släppt på benställningen på en stol.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10