Chopard, halsband med hänge, Happy diamonds "Fatimas hand" i 18K guld och briljantslipade diamanter
Stämplat Chopard, Swiss made. Numrerat 797864 3636132. Hänge ca 2 x 1,5 cm. Längd kedja 42 cm. Total vikt 9,8 gram. Medföljande certifkat och etui Chopard.
Obetydligt ytslitage.