Blå mocka och skinn. Ytterfack med dragkedja. Skinnfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS Made in Italy F" och numrerad. 30 x 26 x 27 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.