MATGRUPP, 9 delar gustaviansk stil, 1900-tal.

Skänk, hängskåp, 6 stolar samt bord med 3 iläggsskivor. Grålackerade. Skänk med välvd front. 4 räfflade dörrar samt 1 låda. L 128, b 52, h 97. Hängskåp med sidor samt dörr i glas. L 83, b 23, 74. Bord l tot 295, b 114, h 75. Nyckel finns.

Färgbortfall, mindre stötskador samt bruksslitage.

Utropspris
5 000 SEK