Satsbord, 3 delar, 1900-talets början

Stomme av betsat böjträ, största bordet 52x38,5cm, höjder 72-65 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Något instabil.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13