Fanerad i palisander. Två nedfällbara luckor med aluminiumhandtag. Hyllinredning. Längd 160, djup 47, höjd 50 cm.
Mindre fanerskador. Repor. Skruvar saknas, luckornas beslag delvis lösa.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här