Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack, skulpturer, 2 st, glas, Fyrklövern Studio Åhus, signerade
Signerade STUDIO ÅHUS SWEDEN 1998 "EVA" No 333/499 (respektive "ADAM" No ?/499) Hanne Dreutler - Arthur Zirnsack.
Klarglas med underfång i rosa, gult resp blått och grönt.
Höjd ca 19 cm.
Adam med skador, därav ej utläsbar numrering. Eva med smärre nagg/märke.