Skulptur 18K guld samt silver Hallengren Malmö 1923

Sockel av trä, tång och kam av silver, avtagbar platta av silver och guld 17x9x6,3 cm, vikt platta ca 36,72 gram

Åldersrelaterat slitage. Repor. Gravyr.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95