Sockel av trä, tång och kam av silver, avtagbar platta av silver och guld 17x9x6,3 cm, vikt platta ca 36,72 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Gravyr.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10