Golvlampa, Belid Ab, 1900-talets slut.

Mässing. Totalhöjd 150 cm. Skärmens diameter 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR