Fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar och dekorband. Lackade ben. Höjd ca 72 cm, bredd ca 75 cm, sitthöjd ca 39 cm.
Ställvis omfattande slitage och skador på tyget.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10