Bricka, silver, Italien, kontrollstämplat Wasama & Co Oy, Helsingfors 1968.

Diameter 36 cm. Vikt 770 g.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Liten buckla. Gravering på undersidan.

Utropspris
350 EUR