Kupa av röktonat glas, väggfäste av lackerad metall. För en ljuspunkt. Etikettmärkt. Diameter 26, höjd 15 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage med mindre repor på väggfästets insida.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10