Betsad bjrök med svärtade detaljer. Stoppad och textilklädd sits. Sitthöjd 45, bredd 51, djup 39 cm.
Smärre slitage. Torrsprickor. Fanerskador. Avslag/skador vid benen. Senare klädsel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10