Stomme av trä och metall, stoppad klädsel i skinn, etikettmärkt, sitthöjd 42 cm, tippbar, går att låsa
Ben av metall klädda med plast som ska likna palisander. Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10