Pertti Salmi, skänk, Vilka 1960/1970-tal.

Ekfanér. Etikettmärkt. Längd 146 cm, djup 39 cm, höjd 76,5 cm.

Slitage. Smärre skador. Märken. Fläckar. Hyllfästen saknas.

Utropspris
250 EUR