Karmstolar, ett par, Louis XV-stil, 1900-tal

Stoppad klädd sits, rygg och armlän, svängda ben och karmar. Hjultrissor fram. Sitthöjd 40, höjd 101 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK