Madeleine Pyk – en samling F769

Sängbord ett par 1900-talets första hälft

Fanerad valnöt, en låda samt ett skåp, 52x34x57 cm

Bruksslitage. Märken. Repor. En knopp är böjd och saknar bakstycke.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95