Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.

Stoppad klädd soffa i blått, ryggen knapphäftad och med band, två sittplymåer, något svängd front, kulfötter fram. Längd 168, djup 80, höjd 81, sitthöjd 39, sittdjup 55 cm.

Smärre fläckar och slitage.

Utropspris
3 000 SEK