Collier, ca 15K guld och silver med rosenslipade diamanter, 1800-tal med senare kedja i platina.

Hängets mått 34 x 20 mm.
Mittstenen ca 7 x 5 mm.
Längd 41 cm.
Total vikt 7,5 g.

Åldersrelaterat slitage. Omarbetad.

Utropspris
400 EUR