Vissa i kasetter.
Skåne 1-3.
Halland, Bohuslän, Blekinge.
Västergötland, Värmland, Dalsland 1-2.
Uppland 1-2.
Småland, Öland, Gotland.
Närke, Västmanland.
Dalarna, Norrland.
Södermanland 1-2.
Östergötland 1-2.
Ej genomgångna. Ställvis slitage, skador och veck.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13