Tri-Ang, leksaksbil, "Transport Van No 200", 1960-tal.

Lackerad metall. Hjul av gummi. Delvis tapetserad. Längd 46 cm. Höjd 25 cm.

Ställvis slitage. Märken. Smärre dekorbortfall.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13