SALONGSMÖBLEMANG, 5 delar, ny-louis XV, 1900-tal.

Mahogny. Soffa, ett par karmstolar, ett par stolar. Soffans l 130. Rik skuren dekor. Svängda ben.

Slitage, dekordelar med skador. Några limfogar dåliga. Orhål.

Utropspris
6 000 SEK