Collier, 18K guld, med briljant- och baguetteslipade diamanter totalt ca 4.44 ct.

Med rosett och fjärilar.
Längd 40 cm.
Total vikt 72.2 g.
Ostämplad.

Sedvanligt bruksslitage.

Utropspris
2 900 EUR