SKÅP, barockstil, 1700/1800-tal.

Ek. Beslag i rokokostil i metall. Nederdel med 4 lådor. Överskåp med hyllinredning. L 145, b 60, h 215. Nyckel finns.

Slitage, repor. Senare beslag. Nyckel finns.

Utropspris
5 000 SEK