Gunilla Allard

(Sverige)
Gunilla Allard
(Sverige)

Gunilla Allard, fåtölj, "Sahara", Lammhults, 2000-tal.

Kromad benställning av stål. Stoppad rygg och sits med klädsel av brunt läder. Armlän av valnöt. Märkt i godset. Sitthöjd 42, bredd 59, höjd 80 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
5 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13