Halsband/ hänge, kors, 14K vitguld med diamanter tot. ca 0.25 ct. Finska stämplar.

Hängets höjd 21 mm.
Kedjans längd 60 cm.
Total vikt 9.0 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
600 EUR