Ron Gilad, taklampa, "Dear Ingo", Moooi.

Svartlackerad metall. 16 ställbara ljusarmar. Märkt Design by Ron Gilad moooi. Diameter 80-230, höjd 59 cm.

Ej funktionstestad. Något slitage. Märken, repor. Smärre bucklor.

Utropspris
12 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13