Canal Cheong-Jagerroos

(Kina, Född 1968)
Canal Cheong-Jagerroos
(Kina, Född 1968)

Canal Cheong-Jagerroos, Komposition, 2 st.

Litografi. Signerad och daterad 2014. Båda numrerade 21/100. Bildstorlek 34,5 x 27 cm och 35 x 26,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR

Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923