Lillemor Mannerheim

(Sverige, 1927-1994)
Lillemor Mannerheim
(Sverige, 1927-1994)

Lillemor Mannerheim, två figuriner, stengods, Arabia. Signerad Lillemor, 1980-tal.

Glaserad i svart och vitt. Stämplad WWF och ARABIA FINLAND. Zebra, höjd 14,5 cm. Panda, höjd ca 17,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR