Lillemor Mannerheim, två figuriner, stengods, Arabia. Signerad Lillemor, 1980-tal.
Glaserad i svart och vitt. Stämplad WWF och ARABIA FINLAND. Zebra, höjd 14,5 cm. Panda, höjd ca 17,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.